Doručení zdarma na celém webu
Doručení zdarma po celém webu
Můj košík

image
SKU :

Po potvrzení vašich nákupů vám bude odečtena částka vaší objednávky

V rezervaci


Celková cena) 0,00 Kč

Objednejte si Pokračovat v nákupu

Venkovní roleta

Balkon nebo terasa? Najděte markýzu, která vám umožní užívat si venkovní prostor po celý rok. Markýza je nejjednodušším řešením ochrany proti slunci pro instalaci, s … Přečtěte si více

Balkon nebo terasa? Najděte markýzu, která vám umožní užívat si venkovní prostor po celý rok. Markýza je nejjednodušším řešením ochrany proti slunci pro instalaci, s dlouhou životností. Nabízíme rozmanitou řadu rolet navržených tak, aby vylepšily váš venkovní prostor a zároveň poskytly styl, funkčnost a ochranu. Objevte náš pestrý katalog venkovních rolet přizpůsobených všem potřebám. Ať už hledáte maximální ochranu proti slunci, odolnost vůči povětrnostním vlivům nebo sofistikovanou estetiku, máme pro vás dokonalé řešení. Naše zatahovací žaluzie, které nabízejí všestrannost a praktičnost, se dokonale přizpůsobí různým prostorovým konfiguracím. Umožňují vám vytvořit zastíněný kout na požádání a snadno se zasunou, abyste mohli naplno využít slunce. Naše ruční markýzy, kloubové a skládací snadno bez uzemnění, zvýrazní fasádu vašeho domu či bytu. Najděte si levnou venkovní roletu online. Cazeboo vám nabízí různé velikosti látek a barev, ať už potřebujete markýzu na terasu nebo balkon. Vytvořte si malý koutek ve stínu nebo mimo dohled s našimi venkovními roletami, které se snadno instalují. Univerzální produkty Cazeboo lze použít jako okenní markýzy i jako řešení terasových přístřešků. Dodáváno ve formě stavebnice a díky našemu podrobnému montážnímu návodu najdete vše, co potřebujete (včetně příslušenství) k sestavení a instalaci vašeho produktu mrknutím oka. Cazeboo si dává čest nabídnout vám bezkonkurenční ceny markýz se zaručenou kvalitou.

FiltryVšechny produkty v kategorii

5349 Kč

 • Manuální jednodílná markýza
 • Vysoce kvalitní šedé plátno 320g/m²
 • UV 50+ ochrana proti slunci
 • Snadné otevírání a zavírání
Doručení mezi 25/06 a 02/07
5349 Kč

 • Manuální jednodílná markýza
 • Vysoce kvalitní béžové plátno 320g/m²
 • UV 50+ ochrana proti slunci
 • Snadné otevírání a zavírání
Doručení mezi 25/06 a 02/07
6849 Kč

 • Manuální jednodílná markýza
 • Vysoce kvalitní šedé plátno 320g/m²
 • UV 50+ ochrana proti slunci
 • Snadné otevírání a zavírání
Doručení mezi 25/06 a 02/07
6849 Kč

 • Manuální jednodílná markýza
 • Vysoce kvalitní béžové plátno 320g/m²
 • UV 50+ ochrana proti slunci
 • Snadné otevírání a zavírání
Doručení mezi 25/06 a 02/07

Naše rady

Markýza umožňuje chránit váš exteriér bez většího zdění. Určitě si ale říkáte, jak vybrat ten správný, a tak vám pomůžeme! Při výběru venkovní markýzy je … Přečtěte si více

Markýza umožňuje chránit váš exteriér bez většího zdění.
Určitě si ale říkáte, jak vybrat ten správný, a tak vám pomůžeme!
Při výběru venkovní markýzy je třeba vzít v úvahu několik bodů, prvním zásadním kritériem pro hodnocení je materiál plátna.
Cazeboo vám nabízí modely exteriérových polyesterových žaluzií, které jsou časem odolné vůči působení slunečních paprsků. Jde o trendový materiál, který nabízí široký výběr barev a který se především snadno udržuje.

Aby bylo každodenní používání pohodlné, je nezbytné, aby se s roletou snadno manipulovalo.
Naše venkovní žaluzie těží z vysoce kvalitních systémů ručního otevírání, které umožňují rozvinutí plátna během okamžiku a s vynaložením minimálního úsilí.

Pro zajištění dlouhé životnosti vaší markýzy se doporučuje pravidelně ji oprašovat, když je látka zcela suchá. Tato praxe zabraňuje možnému skřípání kloubových ramen, často způsobenému nahromaděním nečistot. Pro správnou funkci mechanismu je navíc nezbytné každoroční mazání os mechanismu.

Co se týče čištění, mytí mýdlovou vodou jednou ročně je více než dostatečné. Důrazně se doporučuje nepoužívat čisticí prostředky, kromě těch, které jsou speciálně určeny pro venkovní plátna. Pokud plátno dobře odolává vlhkosti, je lepší plátno znovu neskládat, když je vlhké, aby se zabránilo tvorbě plísní.

Doručení
6/10 dní

Bezpečné
platby

Doprava zdarma

Bezkontaktní
doručení

bezpečná platba

Visa
Mastercard
PayPal
ApplePay
GooglePay

Vítejte v Cazeboo!

Cazeboo se specializuje na online prodej moderního venkovního kování, zejména terasových a zahradních krytů. nejnovější trendy na trhu za mimořádně konkurenceschopné ceny!

Kvalita za správnou cenu! To je motto Cazeboo!

Všechny naše produkty byly promyšleny a navrženy ve formě stavebnice.
Snadná a rychlá instalace, sestavte si pergoly, altány a přístřešky Cazeboo sami, bude dětská hra.

Všechny naše modely byly navrženy tak, aby spojovaly jak bezpečnost, tak estetiku.

Cazeboo vám nabízí výběr, který splní všechna vaše přání a požadavky: plátěná pergola, bioklimatická, zahradní altán, přístřešek pro auto, kiosek, ...
V Cazeboo děláme vše pro vaši spokojenost!
Objevte také veškeré naše příslušenství pro exteriér, který vypadá jako vy: plátno a náhradní střešní díly budou nabízeny k dokonalosti vašeho projektu .

Abychom vám usnadnili výběr, máte na všech našich produktových listech k dispozici všechny technické informace, podrobný popis produktu a také vyobrazení situace.

Platby jsou bezpečné a doručení je zdarma, takže zisk vezměte si to a dobře nakupujte!

contact_button
contact_button
Dobrý den
a vítejte v Cazeboo.cz
Máte otázky? Můžeme ti pomoct. Řekněte nám, jak si přejete být kontaktováni.

Zanechte nám zprávu!
Pokud nejste k dispozici na telefonu, zašleme vám e-mail, abychom našli slot, který vám vyhovuje.
 
 
Vaše žádost byla vzata v úvahu

Náš tým se vám do 48 hodin ozve telefonicky, v opačném případě e-mailem.

Pro informaci vás bude kontaktovat skryté číslo.
Byla zjištěna chyba!